Low

TE CONNECTIVITY  1918373-1  Fibre Optic Connector, LC, Multimode, 62.5µm, PEI (Polyetherimide) Body

TE CONNECTIVITY 1918373-1
Consultaţi toate documentele tehnice

Imaginea are caracter strict ilustrativ. Vă rugăm consultaţi descrierea produsului.

Prezentare generală a produselor

The 1918373-1 is a 62.5µm multimode fibre-optic LC Connector with PEI (polyetherimide) body.

INFORMAŢII DESPRE PRODUSE

Fibre Optic Connector Type:
LC
Fibre Type:
Multimode
Fibre Diameter:
62.5µm
Connector Body Material:
PEI (Polyetherimide) Body
Product Range:
-
SVHC:
To Be Advised

Găsiţi produse similare  grupate în funcţie de atributele comune

Aplicaţii

  • Industrial;
  • Fibre Optics

Legislaţie şi reglementări privind protecţia mediului

Ţara de origine:
China

Tara in care ultimul proces semnificativ de fabricare a fost efectuat

Conformitate cu RoHS:
Da
Nr. tarif:
85367000
Greutate (kg):
.004536

Produse similare

Căutaţi produse similare cu acesta. Selectaţi unul din linkurile de mai jos şi veţi ajunge la pagina grupului de produse care prezintă atribututele necesare.