Fibre Optic Transceiver Modules

: 74 produse găsite
Dispoziţie filtru:
0 filtre selectate
74 produse găsite Faceţi clic pe butonul „Aplicare filtre“ pentru a actualiza rezultatele
Min./Max. Stoc disponibil

Când caseta de selectare Memorare este bifată, vom salva cele mai recente preferinţe legate de filtre pentru căutările viitoare

Conformitate
Min./Max. Producător
Min./Max. Wavelength Typ
Min./Max. Supply Voltage
Min./Max. Data Rate Max
Min./Max. Product Range

Afişarea preţurilor de contract nu este disponibilă în acest moment. Preţurile afişate sunt cele de desfacere; comenzilor efectuate li se va aplica preţul de contract în momentul procesării.

 
Comparaţi elementele selectate Comparare (0)
Atribute extinse Atribute
Adăugaţi proprietăţi în tabel

Selectaţi proprietăţile pe care doriţi să le adăugaţi în coloanele de la finalul tabelului.

  Nr. de reper producător Cod de comandă Descriere / Producător
Disponibilitate Preţ pentru
Preţ
Cantitate
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 167,30 lei 5+ 157,45 lei 10+ 129,40 lei 50+ 121,05 lei 100+ 117,05 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

2497331

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 155,35 lei 5+ 146,30 lei 10+ 137,25 lei 50+ 129,90 lei 100+ 122,55 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 159,95 lei 5+ 150,65 lei 10+ 141,30 lei 50+ 139,50 lei 100+ 137,65 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 242,15 lei 5+ 231,15 lei 10+ 220,15 lei 50+ 211,80 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 144,80 lei 5+ 136,30 lei 10+ 112,05 lei 50+ 104,85 lei 100+ 101,30 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 249,20 lei 5+ 236,10 lei 10+ 202,60 lei 50+ 192,55 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 238,30 lei 5+ 227,50 lei 10+ 216,65 lei 50+ 200,80 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 152,05 lei 5+ 143,10 lei 10+ 117,65 lei 50+ 110,10 lei 100+ 106,35 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 467,45 lei 5+ 387,30 lei 10+ 347,25 lei 50+ 320,55 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 256,85 lei 5+ 234,85 lei 10+ 219,05 lei 50+ 201,75 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 256,85 lei 5+ 234,85 lei 10+ 219,05 lei 50+ 201,75 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 263,65 lei 5+ 241,05 lei 10+ 224,85 lei 50+ 207,15 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 119,65 lei 5+ 112,60 lei 10+ 92,55 lei 50+ 86,55 lei 100+ 86,50 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

3605882

 
Produs nou
Data Sheet
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 166,70 lei 5+ 155,30 lei 10+ 134,95 lei 50+ 129,85 lei 100+ 126,50 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 257,15 lei 5+ 213,05 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor
Vizualizaţi stoc suplimentar Avnet

Bucată

1+ 322,80 lei 5+ 285,35 lei 10+ 264,85 lei 50+ 255,55 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z - TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

9450076

 
Produs nou
Data Sheet
RoHS

TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 156,40 lei 5+ 139,00 lei 10+ 125,15 lei 50+ 113,75 lei 100+ 104,30 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
- - - -
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893509

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

Taxă de livrare: 110 RON per comandă.  Livrare în 3 zile lucrătoare pentru articolele aflate pe stoc
Imposibil de anulat/Nereturnabil

1+ 446,10 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

Taxă de livrare: 110 RON per comandă.  Livrare în 3 zile lucrătoare pentru articolele aflate pe stoc

1+ 1.108,10 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

Taxă de livrare: 110 RON per comandă.  Livrare în 3 zile lucrătoare pentru articolele aflate pe stoc

1+ 253,15 lei 5+ 245,86 lei 10+ 234,12 lei 25+ 230,27 lei 50+ 222,60 lei 100+ 204,43 lei 250+ 200,30 lei Mai multe preţuri...

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

În limita stocului disponibil

1+ 163,30 lei 5+ 153,60 lei 10+ 126,30 lei 50+ 118,20 lei 100+ 114,25 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 130,57 lei 5+ 121,62 lei 10+ 105,70 lei 50+ 99,96 lei 100+ 95,73 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 244,10 lei 5+ 239,20 lei 10+ 234,35 lei 50+ 229,45 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 126,80 lei 5+ 119,30 lei 10+ 98,00 lei 50+ 91,70 lei 100+ 88,70 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-390575RZ
AFBR-390575RZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

3677039

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

BROADCOM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 113,52 lei 5+ 105,75 lei 10+ 91,92 lei 50+ 86,94 lei 100+ 83,24 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 5Mbaud -