Fibre Optic Transceiver Modules

: 3 produse găsite
0 filtre selectate
3 produse găsite Faceţi clic pe butonul „Aplicare filtre“ pentru a actualiza rezultatele
Min./Max. Stoc disponibil

Când caseta de selectare Memorare este bifată, vom salva cele mai recente preferinţe legate de filtre pentru căutările viitoare

Conformitate
Min./Max. Producător
Ambalaj

Afişarea preţurilor de contract nu este disponibilă în acest moment. Preţurile afişate sunt cele de desfacere; comenzilor efectuate li se va aplica preţul de contract în momentul procesării.

Comparaţi elementele selectate Comparare (0)
  Nr. de reper producător Cod de comandă Descriere / Producător
Disponibilitate Preţ pentru
Preţ (fără TVA) (cu TVA)
Cantitate
Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending
SFP-GMM-550
SFP-GMM-550 - SFP MODULE, 850NM, MULTI-MODE, 550M, LC

3778379

SFP MODULE, 850NM, MULTI-MODE, 550M, LC

ADVANTECH

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 269,82 lei 321,09 lei

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
0
PT-MTB-LR
PT-MTB-LR - SFP Module, Single Mode, LC Connector, 10 km, 10 G, PT-MTB Series

4215165

SFP Module, Single Mode, LC Connector, 10 km, 10 G, PT-MTB Series

L-COM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 1.403,25 lei 1.669,87 lei 5+ 1.386,28 lei 1.649,67 lei 10+ 1.358,60 lei 1.616,73 lei 25+ 1.330,86 lei 1.583,72 lei 50+ 1.303,12 lei 1.550,71 lei 100+ 1.275,38 lei 1.517,70 lei Mai multe preţuri...

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
-
PT-MTB-SR
PT-MTB-SR - SFP Module, Multi Mode, LC Connector, 300 m, 10 G, PT-MTB Series

4215166

SFP Module, Multi Mode, LC Connector, 300 m, 10 G, PT-MTB Series

L-COM

Ați achiziționat anterior acest produs. Căutați în istoricul comenzilor

Bucată

1+ 850,39 lei 1.011,96 lei 5+ 831,90 lei 989,96 lei 10+ 813,41 lei 967,96 lei 25+ 782,02 lei 930,60 lei 50+ 773,38 lei 920,32 lei 100+ 757,94 lei 901,95 lei Mai multe preţuri...

Articol restricţionat

Comandă minimă de 1 articole Numai multipli de 1 Introduceți o cantitate validă

Adăugare
Min: 1 Mult: 1
-